Baymak Şofben Tamir Servisi Tel:0212 539 19 39

Baymak Şofben bakımı

ŞOFBEN TEKNİK SERVİS
Baymak , Şofben cihazlarınıza servis olarak arıza tamir ve bakım hizmeti vermekte olan firmamız İstanbul'un tüm ilçelerinde profesyonel ve deneyimli kadrosuyla siz değerli müşterilerinin memnuniyetini de kazanarak kapsamlı olarak çalışmaktadır. Tüm hizmetlerimiz ve yedek parçalarımız 1 (bir) yıl boyunca garanti kapsamındadır.


Tel : 0212 539 19 39
Tel : 0212 539 01 21
Teknik destek : 0530 660 60 68Şofben bakımı nasıl yapılmalıdır?

Baymak markalı şofben cihazlarınıza servis olarak arıza tamir ve bakım hizmeti vermekte olan firmamız İstanbul'un tüm ilçelerinde profesyonel ve deneyimli kadrosuyla siz değerli müşterilerinin memnuniyetini de kazanarak kapsamlı olarak çalışmaktadır. Tüm hizmetlerimiz ve yedek parçalarımız 1 (bir) yıl boyunca garanti kapsamındadır.

!Sıcak su elde etmek için kullanılan ve elektrik, doğalgaz ya da likit petrol gazı (LPG) ile çalışan bir cihazdır. Yirminci Yüzyılda baş döndürücü bir hızla gelişen teknolojinin insanlara bir armağanı olan şofbenler;
Yararı tartışılamayacak cihazlar olmalarına karşın, insan yaşamının sona ermesine de neden olabilmektedir.
Yaşamsal önem taşıyan kurallar nelerdir ?

Baca
Havalandırma
Ortamın hacim büyüklüğü
Üç ana unsuru oluşturur; şofben kazalarını önlemede. Bu üç ana unsur, daha şofben satın alınıp kurulmadan düşünülmesi ve uygulanması gereken olmazsa olmaz kurallardır.

Fatih Baymak Şofben Servisiİ

Fatih Baymak Şofben Servisi
Fatih Baymak Şofben Servisi
Tüm Hakları Saklıdır. Site içerigi izinsiz olarak kullanılamaz. Bu web sitesi bir polat servis iştirakidir. Firmamız sitemizde adı geçen markalara özel servisi olarak hizmeti vermektedir. Yetkili Servisi degildir. Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logolar ve markalar ilgili firmaların tescilli markalarıdır.Değerlimüşterimiz Ayrıcafirmamız özelservisolup servisücretimiz 30 00 tl dir.Değiştirilen parça ve işçiliklerimiz ( 1 ) bir yıl garantilidir